Reklama

Rusiłowicz: Poszło tak, jak chciałam. Wszystkiego najlepszego trenerze

Kolejny wielki sukces Kornelii Rusiłowicz. Jak już wcześniej informowaliśmy, zawodniczka trenująca w ekipie Andrzeja Korytkowskiego sięgnęła po złoty medal podczas mistrzostw kraju U-18 na dystansie 2000 m.

ROZMOWA Z Kornelią Rusiłowicz, zawodniczką Prefbetu-Sonarol Łomża
Poszło tak, jak chciałam. Wszystkiego najlepszego trenerze
Spodziewałaś się złota?

- Wiedziałam, że przyjechałam z pierwszym czasem i jestem w dobrej formie, więc wygranie od początku było moim celem i po części się spodziewałam, ale wiadomo, w sporcie nic nie jest pewne.
Jak podsumujesz start?
- Pobiegłam taj, jak ustaliła z trenerem. Od początku poszła mocno i utrzymałam prowadzenie przez cały bieg. Poszło tak, jak chciałam.
No i zrobiłaś prezent trenerowi Andrzejowi Korytkowskiemu...
- Cieszę się. Jeszcze raz - wszystko najlepszego trenerze.
Jakie masz marzenia sportowe?
- Chciałabym wystąpić na imprezie międzynarodowej. Wierzę, że kiedyś będzie i dane reprezentować Polskę.
Zdajesz sobie sprawę, że jesteś jedną z najlepszych na świecie w swojej kategorii wiekowej?
- Mam świadomość, że biegam szybko, ale zdaję sobie sprawę, że na świecie są dziewczyny, które biegają jeszcze szybciej. To mnie motywuje do codziennej pracy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości