Reklama

Ruszył nowy Orlikowy sezon. Mecz towarzyski na wyremontowanym boisku [FOTO, VIDEO]

02/04/2022 11:31

Jeszcze zanim spadł śnieg, MOSiR Łomża zdążył otworzyć kolejny Orlikowy sezon. Na zmodernizowanym boisku przy ul. Katyńskiej rozegrany został towarzyski mecz.

W piątek (1.04) na Orliku przy ul. Katyńskiej zainaugurowano kolejny sportowy sezon. Rozegrany został mecz między pracownikami Urzędu Miejskiego w Łomży a drużyną trampkarek MOSiR-u Łomża. Sportowa rywalizacja zakończyła się remisem 3:3. W rzutach karnych lepsi okazali się urzędnicy. Było to pierwsze wydarzenie po gruntownej modernizacji boiska.

- Przede wszystkim to, co najważniejsze dla mieszkańców, to nowa nawierzchnia. Orlik przy ul. Katyńskiej jest niezwykle często użytkowany. Widzimy od rana do wieczora masę adeptów piłki nożnej trenującą na Orliku. Cieszymy się niezmiernie z tego, że wreszcie ta nawierzchnia jest taka, jaka powinna być i będzie można tutaj w sposób bezpieczny grać - mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

Reklama

Unowocześnienie Orlika kosztowało ponad 400 tys. zł.

- Została zastosowana nowa technologia. Teraz te podłoże jest dużo miększe, elastyczne i tym samym nie szkodzi na stawy - podkreśla Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR Łomża

Kompleks czynny będzie dla wszystkich od poniedziałku 4 kwietnia.

Godziny funkcjonowania:

  • poniedziałek- sobota 14.00-21.30

  • niedziela 12.00-20.00

Więcej w naszym materiale VIDEO.

Zobacz też: Odmieniony Orlik przy ul. Katyńskiej. Rusza nowy sezon!

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości