11 grudnia rozpoczął się sezon narciarski w Rybnie k. Łomży. Weekend spędzony na świeżym powietrzu to przepis na poprawę kondycji, samopoczucia oraz zdrowia.
Dzięki panującej od kilku dni mroźnej pogodzie armatki mogły produkować śnieg. Dziś mrozu już nie ma, ale jak przekazał nam Damian Jankowski, kierownik stoku, pokrywa śnieżna jest dość gruba i temperatury od 0 do 5 stopni na plusie nie powinny być przeszkodą.
W Rybne obecnie otwarta jest jedna trasa z dwoma wyciągami: 300-metrowym i dziecięcym. Na miejscu dostępni są instruktorzy, dzięki czemu każdy może odwiedzić stację i rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem czy snowboardingiem. W tym sezonie zmianom uległy ceny karnetów i wypożyczalni.
Stacja będzie czynna:
Więcej w materiale VIDEO