Niebezpieczne zdarzenie drogowe przy ul. Srebrzystej w Wiźnie. W czwartek (28 maja) wieczorem doszło tam do kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
W czwartek (28 maja) o godz. 19:48 służby otrzymały zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło w Wiźnie przy ul. Srebrzystej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, choć samochód osobowy wpadł do rowu.
Na jezdnię wylała się plama oleju silnikowego, którą służby musiały usunąć. Drogę zablokowano, a służby zabezpieczyły miejsce kolizji i usunęły zagrożenie.