50-letni mieszkaniec Łomży zginął w tragicznym wypadku do którego doszło wczoraj w Łowiczu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
Jak przekazuje łowicka policja, do zdarzenia doszło wczoraj (22.07) około godz. 10:30 na ul. Poznańskiej w Łowiczu.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault master 50-letni mieszkaniec Łomży jadąc w stronę Kutna, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Niestety, w wyniku wypadku 50-latek poniósł śmierć na miejscu. - przekazuje policja.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny. Czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Śledztwo, które ma na celu wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.
fot. KPP Łowicz