Reklama

"Sąsiedzi w przyjaźni", czyli integracja w Nowogrodzie [FOTO]

12/06/2019 13:37

Prawie sześćdziesięcioro dzieci z Białorusi uczestniczyło w spotkaniu integracyjnym "Sąsiedzi w przyjaźni" w Nowogrodzie.

Spotkanie zorganizowało Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie. Po krótkim przywitaniu rozpoczęła się część sportowa, podczas której drużyny polsko-białoruskie rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach zręcznościowych. Znalazło się miejsce na bieg z przeszkodami, z piłką i slalom unihokeja. Podczas części sportowej nie było lepszych i gorszych. Liczyła się dobra zabawa i nawiązywanie dobrych relacji z sąsiadami z Białorusi. 

Kolejną przygotowaną atrakcją był taniec belgijski. Okazało się, że kilka prostych kroków może sprawić najmłodszym i ich opiekunom wiele radości. Rodzice zorganizowali w przerwie słodki poczęstunek, a później przyszedł czas na grę w słówka. Przez ponad trzy godziny polsko-białoruskich uśmiechów i radości nie było końca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości