Reklama

Sędzia Karol Łebkowski jedzie na Igrzyska Olimpijskie

21/05/2021 09:16

​​​​​​​Karol Łebkowski znalazł się w gronie 50 sędziów z całego świata, którzy będą sędziowali Igrzyska Olimpijskie w Tokio - informuje Gmina Łomża. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kupiskach pojedzie tam jako jedyny sędzia z Polski.

Międzynarodowa Federacja Zapaśnicza opublikowała listę sędziów w zapasach, którzy będą sędziowali Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Na liście znalazł się Karol Łebkowski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kupiskach. Warto wspomnieć, że są to już drugie igrzyska z udziałem Karola Łebkowsiego. Poprzednio sędziował Igrzyska w Rio De Janeiro w 2016 roku.

Igrzyska w Tokio odbędą się w dniach od 23 lipca do 8 sierpnia, natomiast zapasy będą rozgrywane w dniach 1 - 7 sierpnia.

"Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy powodzenia!" - przekazują urzędnicy gminy Łomża.

Reklama

zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości