Trzy zawodniczki Fortów Piątnica: Anna Bagińska, Magdalena Bagińska oraz Maja Cendrowska otrzymały powołanie na konsultację szkoleniową kadry wojewódzkiej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej U-13 dziewcząt.
Zgrupowanie odbędzie się 10 kwietnia w Białymstoku, a udział w nim będzie dla młodych piłkarek okazją do zdobycia cennego doświadczenia i zaprezentowania swoich umiejętności na szczeblu wojewódzkim.
- To efekt ich ciężkiej pracy na treningach, pasji i serca zostawianego na boisku. Jesteśmy dumni, że nasze wychowanki będą reprezentować barwy województwa - podkreśla Kamila Banach, trenerka dziewcząt w Fortach Piątnica.
Brawo!