Reklama

Skoda nie chciała czekać na Toyotę - awaria pod ratuszem. Mogło dojść do pożaru

15/10/2025 13:38

Awaria służbowej Skody sprawiła, że urzędnicy muszą tymczasowo korzystać z innego samochodu. Wkrótce miasto zakupi nową hybrydową Toyotę Camry, która zastąpi wysłużony pojazd. Udało nam się ustalić przyczynę.

Dziś rano doszło do awarii służbowego samochodu Urzędu Miejskiego w Łomży. Wysłużona Skoda z 2012 roku, która w najbliższym czasie miała zostać wymieniona, uległa awarii. Jak przekazał ratusz awarii uległ przewód paliwowy.

– Pęknięty przewód paliwowy spowodował zalanie silnika, w efekcie czego mogło dojść do niebezpiecznego w skutkach samozapłonu samochodu – informuje ratusz.

Miasto dysponuje również wysłużonym już, służbowym Fiatem, który na co dzień jest używany przez jeden z wydziałów.

Nowy samochód – hybrydowa Toyota Camry – zostanie zakupiony za 211 107 zł od firmy Auto Podlasie Sp. z o.o. z Siedlec. Zwycięzca przetargu ma pięć miesięcy od dnia podpisania umowy na dostarczenie samochodu służbowego. Ratusz wskazał, że zostanie ona podpisana najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/10/2025 14:35
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości