Reklama

Skradzione w Niemczech BMW zatrzymane na podłomżyńskiej stacji paliw

17/05/2024 15:27

Łomżyńscy policjanci zatrzymali na podłomżyńskiej stacji paliw luksusowego SUV-a marki BMW, który okazał się być skradziony na terenie Niemiec. Do zdarzenia doszło dziś przed południem na Miejscu Obsługi Podróżnych w Chomentowie Wschód na S61.

Policjanci zostali powiadomieni o przemieszczaniu się auta przez koordynatora działań z KWP w Białymstoku. Natychmiast zadysponowano łomżyńskich funkcjonariuszy, którzy zatrzymali kierowcę BMW model XM. 

Jak informuje Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej łomżyńskiej policji, do wyjaśnienia zatrzymano mężczyznę, kierowcę ze skradzionego pojazdu.

Auto warte kilkaset tysięcy złotych, zostanie zabezpieczone jako dowód w prowadzonym śledztwie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/05/2024 16:30
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama