Łomżyńscy policjanci zatrzymali na podłomżyńskiej stacji paliw luksusowego SUV-a marki BMW, który okazał się być skradziony na terenie Niemiec. Do zdarzenia doszło dziś przed południem na Miejscu Obsługi Podróżnych w Chomentowie Wschód na S61.
Policjanci zostali powiadomieni o przemieszczaniu się auta przez koordynatora działań z KWP w Białymstoku. Natychmiast zadysponowano łomżyńskich funkcjonariuszy, którzy zatrzymali kierowcę BMW model XM.
Jak informuje Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej łomżyńskiej policji, do wyjaśnienia zatrzymano mężczyznę, kierowcę ze skradzionego pojazdu.
Auto warte kilkaset tysięcy złotych, zostanie zabezpieczone jako dowód w prowadzonym śledztwie.