Kierowca auta marki kia na łomżyńskich numerach rejestracyjnych na jednym z dużych skrzyżowań Warszawy skręcił w prawo z pasa prowadzącego prosto. Jego manewr tak bardzo rozgniewał warszawskiego kierowcę, że wydarzenie, z mało życzliwym komentarzem, umieścił w serwisie YouTube.
Samochody spotkały się na skrzyżowaniu ul. Wawelskiej. Grójeckiej i Kopińskiej na warszawskiej Ochocie.
Kia na łomżyńskich numerach rejestracyjnych zjechała na prawy pas jezdni i zatrzymała na czerwonym świetle. Tuż za nią ustawił się kierowca z włączonym videorejestratorem. Kiedy światła zmieniły się, samochody ruszyły. Kia skręciła w prawą stronę z pasa przeznaczonego do jazdy prosto. Tym samym zasłużyła na "wytrąbienie" przez warszawskiego kierowcę i mało życzliwy komentarz.
- Dla kierowcy z Łomży więcej niż trzy pasy w jednym kierunku to wyzwanie :/. Czyżby nowy przejaw "Łomzingu"?- napisał JaMłasica, umieszczając film w serwisie YouTube.
Czy rzeczywiście manewr łomżyniaka miał prawo tak zirytować kierowcę? Czy mieszkańcy naszego miasta "gubią się" za kierownicą, jeżdżąc po większym mieście? Piszcie w komentarzach!