Za nami kolejna, czwarta już odsłona muzycznej bitwy, w której bierze udział Jula. W tym tygodniu zwyciężył zespół Piotra Rubika. Z programem pożegnała się drużyna Beaty Kozidrak. Jula i jej "JulAngels" wykonali piosenkę zespołu Enej "Skrzydlate Ręce". Tym razem zebrali same pochwały jurorów.
– Julia, brawo i dziękuję Ci za wybór tego utworu. Dziewczyny i chłopaki, bardzo wam dziękuję za tak efektowny występ – chwaliła występ "JulAngels" Alicja Węgorzewska.
Jednak to nie sama nasza łomżyńska bohaterka zebrała najwięcej pochwał. Jurorzy byli po wrażeniem solówki Justyny Krówczyńskiej.
– Droga Julo, daj jej więcej pośpiewać, a będzie dobrze – mówił członek thrashmetalowej formacji Acid Drinkers Titus.
- Wszystko było tak, jak powinno być. Dla mnie cacy, a Justyna - głos super! - chwalił występ Wojciech Jagielski, juror, dyrektor muzyczny radia Zet.
Niestety z programem pożegnała się drużyna Beaty Kozidrak. Diwa polskiej sceny muzycznej dostała najmniej głosów od widzów. Oprócz "JulAngels" za tydzień w kolejnej "bitwie" zobaczymy drużyny Afromental, Ewy Farnej, Libera, Andrzeja Piasecznego i Piotra Rubika.