Marznące opady i minusowe temperatury sprawiły, że na jezdniach pojawiła się cienka warstwa lodu, która powoduje wiele problemów kierowcom. Od rana w naszym regionie doszło do trzech kolizji. Niedaleko Mątwicy wojskowa ciężarówka wypadła z drogi, a na S61 jeden TIR-ów z nich uderzył w barierkę, a drugi wpadł do rowu.
Od rana mamy informacje o zdarzeniach drogowych spowodowanych przez gołoledź, która pojawiła się po marznących opadach deszczu. Niedaleko Mątwicy (gm. Nowogoród) do rowu wpadła ciężarówka wojskowa. Obecnie na drodze panują duże utrudnienia.
Na trasie S61 doszło do dwóch kolizji. Na jezdni w kierunku Warszawy między węzłami Łomża Zachód i Łomża Południe w kolizjach brały udział dwa TIR-y. Pierwszy z nich uderzył w barierki, natomiast drugi przewrócił się i wylądował w rowie. Obecnie ruch w kierunku Warszawy jest zablokowany.
Warunki pogodowe dają się mocno we znaki, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.