W czwartek, 12 października, w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Uczniom w tak ważnym momencie towarzyszyli rodzice, dyrekcja, a także rada pedagogiczna.
W I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Przed pocztem sztandarowym uczniowie z siedmiu klas ślubowali godnie reprezentować swoją szkołę. W uroczystości ślubowania wziął udział: dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego – mgr Jerzy Łuba, wicedyrektor – mgr Katarzyna Lipska, a także wicedyrektor – mgr Tomasz Szałkowski.
W uroczystości uczestniczyły następujące klasy wraz z wychowawcami:
Klasa I A – mgr Daria Lutrzykowska,
Klasa I B- mgr Katarzyna Jastrzębska,
Klasa I C- mgr Beata Dąbrowska,
Klasa I D- mgr Agnieszka Szałkowska,
Klasa I E- mgr Robert Banach,
Klasa I F- mgr Maciej Grabowski,
klasa I G mgr Anna Ulińska.