Reklama

Ślubowanie klas pierwszych w I Liceum Ogólnokształcącym w Łomży [FOTO]

13/10/2023 08:57

W czwartek, 12 października, w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Uczniom w tak ważnym momencie towarzyszyli rodzice, dyrekcja, a także rada pedagogiczna.

W I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Przed pocztem sztandarowym uczniowie z siedmiu klas ślubowali godnie reprezentować swoją szkołę. W uroczystości ślubowania wziął udział: dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego  – mgr Jerzy Łuba, wicedyrektor – mgr Katarzyna Lipska, a także wicedyrektor – mgr Tomasz Szałkowski.
 

W uroczystości uczestniczyły następujące klasy wraz z wychowawcami:

Klasa I A – mgr Daria Lutrzykowska,

Klasa I B- mgr Katarzyna Jastrzębska,

Reklama

Klasa I C- mgr Beata Dąbrowska,

Klasa I D- mgr Agnieszka Szałkowska,

Klasa I E- mgr Robert Banach,

Klasa I F- mgr Maciej Grabowski,

klasa I G mgr Anna Ulińska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości