Od wczoraj uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży są pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. Uroczystość ślubowania składała się z dwóch części - oficjalnej, gdzie wspólnie odśpiewano hymn Polski i hymn Rodziny Szkół Jana Pawła II oraz z części artystycznej.
25 października 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbyło się ślubowanie uczniów z klas pierwszych. W tym ważnym dla pierwszoklasistów wydarzeniu towarzyszyli opiekunowie, kadra nauczycielska, a także zaproszeni goście. Do ślubowania przystąpiło 119 uczniów.
Podczas uroczystości ślubowania odbył się konkurs z zakresu wiedzy o szkole i swojej klasie, z którym najmłodsi uczniowie poradzili sobie wzorowo. Aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży dokonała Pani Dyrektor - Jadwiga Kirejczyk.
Pierwszoklasiści na pamiątkę otrzymali dyplomy.
źródło zdjęć: Monika Makowska