Reklama

Służby ratownicze poszukują wędkarza. Policja prosi o pomoc [FOTO]

02/09/2018 14:06

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w rozwiązaniu zagadkowej sprawy. Dzisiaj dyżurny komendy miejskiej policji otrzymał zgłoszenie o sprzęcie wędkarskim pozostawionym pod mostem Hubala. Do tej chwili nie wiadomo co dzieje się z wędkarzem.

Łomżyńscy policjanci o zdarzeniu dowiedzieli się dziś około godziny 12:00 od osoby, która bezpośrednio pod mostem Hubala natknęła się na dwie wędki i plecak.

Wkrótce po zgłoszeniu na miejscu prócz policjantów pojawili się także strażacy i Grupa Ratownicza Nadzieja. Funkcjonariusze przeczesali przyrzeczne zarośla a strażacy z zwodowanej łodzi sprawdzili rzekę, w strefie okalającej miejsce znaleziska.

Jak informuje nas oficer prasowy asp. Ewelina Szlesińska, nie znaleziono nic co bezpośrednio wskazywałoby na tragiczne zakończenie poszukiwań. Do tej chwili łomżyńscy policjanci nie mieli żadnych zgłoszeń o zaginięciu kogokolwiek.

Reklama

Pracujący nad rozwiązaniem zagadkowej sprawy policjanci proszą o pomoc osoby, które mają  jakiekolwiek informacje na ten temat. Prosimy o kontakt osobisty z policjantami w KMP w Łomży lub telefoniczny pod numerem telefonu alarmowego 112.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości