Już w najbliższy wtorek koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 powalczą w Głuchołazach.
Łomżanki jako mistrzynie województwa zyskały możliwość walki podczas Ogólnopolskiego Finału Koszykówki w Igrzyskach Dzieci 3x3. Cztery zawodniczki będą reprezentować województwo podlaskie na arenie ogólnopolskiej.
W turnieju weźmie udział 14 ekip w Polsce. Trzymamy kciuki.
Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży będą reprezentował: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy. Milena Kuliś. Ich szkoleniowcem jest Michał Piotrowski.