Reklama

Śmierć na drodze. VW uderzył w drzewo [FOTO]

28/11/2018 06:56

Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący VW na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze między Szpietowem a Szepietowem-Wawrzyńce. Kierowca zginął. Pasażer został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na drodze między Szepietowem a Szepietowem-Wawrzyńce.

- Kierujący VW z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Kierowca Volkswagena zginął. Pasażer trafił do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości