Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący VW na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze między Szpietowem a Szepietowem-Wawrzyńce. Kierowca zginął. Pasażer został zabrany do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na drodze między Szepietowem a Szepietowem-Wawrzyńce.
- Kierujący VW z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Kierowca Volkswagena zginął. Pasażer trafił do szpitala.