Reklama

Śmiertelny wypadek na ekspresówce. 35-latka jechała pod prąd [FOTO]

09/05/2025 11:48

35-letnia kierująca jechała pod prąd na S8 doprowadzając do zderzenia z Volkswagenem. Pomimo starań lekarzy nie udało się jej uratować.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 4:00 na drodze ekspresowej S8 w pobliżu Ostrowi Mazowieckiej. 35-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego, kierująca samochodem marki Audi wjechała pod prąd na jezdnię w kierunku Warszawy. Na wysokości obwodnicy zderzyła się z Volkswagenem, którym jechał 32-letni mieszkaniec naszego województwa.

Oboje kierujący zostali zabrani do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy 35-latka zmarła. 32-latek nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy.

Droga w kierunku Białegostoku była dłuższy czas zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

Reklama

Przyczyny wypadku badają mundurowi pod nadzorem prokuratora.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/05/2025 12:11
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości