Reklama

SP 10 ma problem z wyłonieniem dyrektora

24/01/2011 07:56

Jeszcze prawie dwa tygodnie na złożenie dokumentów mają kandydujący na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Konkurs ogłoszony 27. grudnia został unieważniony, nowy prezydent miasta ogłosił w piątek, 21. stycznia.

W unieważnionym w ubiegłym tygodniu konkursie swoje oferty złożyło cztery osoby, m.in. pełniący obowiązki dyrektora Leszek Sobociński, Andrzej Kiełczewski czy Maciej Listowski - dotychczasowy wicedyrektor Publicznego Gimnazjum nr 3 przy ul. M. Curie- Skłodowskiej w Łomży.

Konkurs nie został jednak rozstrzygnięty, bo miasto popełniło błąd formalny - powołując się na aktualne rozporządzenie MEN w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora szkoły publicznej (z 8.04.2010), w treści ogłoszenia użyte zostały zapisy ze starszej wersji rozporządzenia.

Reklama

To już kolejne unieważnienie konkursu na dyrektora SP 10. Pierwszy konkurs, ogłoszony po odwołaniu dyrektor Hanki Gałązki, został unieważniony jeszcze przez Jerzego Brzezińskiego.

Kandydaci stający do kolejnego konkursu mają czas na złożenie ofert do 3. lutego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama