Reklama

Spektakl nagradzanego Teatru Krzyk. Może warto spędzić tak dzisiejszy wieczór?

15/04/2014 06:48

Czy w dzisiejszym świecie można realizować własne idee, zachować swoje przekonania? Czy realia, w jakich funkcjonujemy, usprawiedliwiają każdy życiowy wybór? Odpowiedź na te pytania to właśnie spektakl Osad wielokrotnie nagradzanego Teatru Krzyk. Sztukę można zobaczyć w Łomży dziś wieczorem.

"Osad" to opowieść o o młodym, poszukującym artyście, który próbuje znaleźć sobie miejsce wśród egocentrycznej śmietanki artystycznej. Musi zmierzyć się korporacyjnymi wpływami, uznanymi racjami, ugładzonymi wystąpieniami.

- Poszukiwanie w sobie postaw niezależnych to nie grymas chwili, ale rzetelny i szczery codzienny trud zderzania się z własnym niepokojem o czasy, w których zanikają artystyczne i ważne społecznie manifesty- opowiada Marek Kościółek, reżyser, aktor i założyciel Teatru Krzyk.

Grupa powstała w 2002 roku w Maszewie w województwie zachodniopomorskim i szybko wypracowała sobie opinię najlepszego teatru off-owego w Polsce, zdobywając uznanie krytyków swoją bezkompromisowością i autorską wypowiedzią.

Reklama

Spektakl "Osad" dziś o godz. 19.00 będzie można zobaczyć w sali Miejskiego Domu Kultury przy ul. Woj. Polskiego. Bilety można kupić na miejscu, w cenie 25 złotych za osobę dorosłą i 15 złotych za bilet ze zniżką dla ucznia, studenta i posiadacza Karty Dużej Rodziny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości