Reklama

Śpiewacy zachwycili publiczność- FOTO

01/06/2012 06:45

Anna Dzionek- Kwiatkowska i Rafał Songan podbili łomżyńską publiczność podczas koncertu "Wiosna z musicalem". Najsłynniejsze arie operetkowe i piosenki musicalowe zabrzmiały na scenie łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego wczoraj wieczorem.

Podczas wieczornego koncertu można było usłyszeć m.in. piosenkę "What a wonderful world" wykonaną ciepłym barytonem Rafała Songana.

Chwilę później do serc słuchaczy dotarła Anna Dzionek- Kwiatkowska z lirycznym wykonaniem "Besame Mucho" Velazqueza, a całkowicie śpiewacy podbili je razem, wykonując pierwszy z duetów- "All I ask for you", pochodzący z musicalu "Upiór w operze" A.L. Webbera.

Podczas koncertu nie zabrakło refleksyjnego i porywającego "Sunrise, sunset" ze "Skrzypka na dachu" i przepięknego duetu Songana i Dzionek- Kwiatkowskiej w "Amigos para siempre"- piosence stworzonej specjalnie na Olimpiadę w Barcelonie w 1992 roku.

Reklama

Prawdziwym przebojem okazała się jednak "Aria ze śmiechem" z operetki Offenbacha "Perichola". Sopranistka, wcielając się w rolę tytułowej wędrownej śpiewaczki, porwała do śmiechu całą salę.

Koncert zakończył się potrójnym bisem- opócz utworu instrumentalnego wykonanego przez muzyków Filharmonii Kameralnej pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego, Rafał Songan i Anna Dzionek- Kwiatkowska sięgnęli aż na Broadway, po "Hello Dolly", po czym powtórzyli śpiewany razem z publicznością "Sunrise, sunset".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości