W Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbył się jesienny festyn pn. "SportLOVE', podczas którego najmłodsi mieszkańcy naszego miasta wzięli udział w sportowych rywalizacjach. Głównym celem wydarzenia było zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej i pokazania związanych z tym pozytywnych aspektów.
W festynie "SportLOVE" udział wzięli uczniowie klas I i II ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Zadania były podzielone na cztery konkurencje, a tematyką nawiązywały do jesieni.
- Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali medale, a drużyny puchary. Klasy pierwsze obdarowane zostały koszami wypełnionymi akcesoriami sportowymi. Całość festynu została zwieńczona poczęstunkiem w stołówce szkolnej - informuje Urząd Miejski w Łomży.
Wydarzenie było zrealizowane w ramach projektu Polskiej Fundacji Filary Rozwoju pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego i współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
źródło: UM Łomża
źródło zdj.: UM Łomża