Piłkarki ze Szkoły Podstawowej w Piątnicy zdobyły II miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce nożnej dziewcząt. W drodze po srebro pokonały drużyny z Turośli, Śniadowa, Zambrowa, Sztabina, Domanowej i Białegostoku.
Podopieczne Marcina Zabielskiego przegrały tylko jeden mecz - niestety ten najważniejszy. Finałowe spotkanie było bardzo wyrównane, w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a w dogrywce piłkarkom z SP Poświętne dopisało szczęście i mecz zakończył się wynikiem 2:1.
Najlepszą zawodniczką w drużynie z Piątnicy została Kinga Solińska, a tytuł najlepszej bramkarki w turnieju finałowym przypadł Amelii Włostowskiej.