Dzisiejszego wieczoru doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 64, łączącej Łomżę z Wizną, w miejscowości Stare Bożejewo. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala po kolizji z samochodem osobowym marki suzuki.
Do zdarzenia doszło po godzinie 20.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca suzuki, wyjeżdżając z posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który poruszał się od strony Łomży. Świadkowie relacjonują, że po zderzeniu motocyklista przekoziołkował wysoko nad ziemią, a następnie upadł na asfalt.
Motocyklista został natychmiast przetransportowany do szpitala. Zarówno kierująca samochodem, jak i motocyklista byli trzeźwi. Na miejscu wypadku ruch odbywa się wahadłowo.