Reklama

Starościna wójtem w Zbójnej

22/10/2018 08:38

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, pełniąca do tej pory funkcję starosty łomżyńskiego Elżbieta Parzych została nowym wójtem gminy Zbójna z wynikiem 59,26 proc. oddanych przez mieszkańców głosów.

Na Elżbietę Parzych zgłoszoną przez KWW Samorządu Gminy Zbójna zagłosowało 1043 mieszkańców. To 59,26 proc. wszystkich oddanych głosów. 326 głosów mniej otrzymał Witold Zdzisław Szerszeń, zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość co uplasowało go na drugiej pozycji z ostatecznym wynikiem poparcia 40,74 proc.

Wyniki wskazują na to, że z przewagą ponad 18 proc. głosów nowym wójtem gminy Zbójna zostanie 59-letnia Elżbieta Parzych.  O kolejną kadencję nie ubiegał się wieloletni wójt gminy Zbójna – Zenon Białobrzeski, który w tych wyborach startował do rady powiatu łomżyńskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości