Reklama

Stłuczka dwóch opli na Piłsudskiego. Rozbite auta i wyciek płynów na jezdnię [FOTO]

01/03/2026 12:31

Krótko po godzinie 11 na wysokości ulicy Kazańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W kolizji brały udział dwa ople – meriva oraz corsa. Choć samo uderzenie wyglądało groźnie, a auta są wyraźnie uszkodzone, tym razem skończyło się głównie na rozbitej blasze i strachu.

W obu pojazdach podróżowały łącznie trzy osoby. Na miejscu okazało się, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i interwencja zespołu ratownictwa medycznego nie była konieczna.

Sytuacja skomplikowała się jednak na samej jezdni. Z rozbitych silników na asfalt wylały się płyny eksploatacyjne. Strażacy musieli zneutralizować śliską plamę, by nie doszło do kolejnych nieszczęść.

Przez kilkadziesiąt minut przejazd tym odcinkiem ulicy Piłsudskiego był mocno utrudniony. Kierowcy musieli liczyć się z korkami, bo służby zajęły część pasa, by uprzątnąć pozostałości po zderzeniu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości