Reklama

Stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Kierowca miał blisko 1,5 promila

19/09/2023 12:45

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 57-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i w konsekwencji wypadł tuż na pobocze. W zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy pomógł system eCall.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych, to właśnie wtedy policjanci z łomżyńskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym za pośrednictwem systemu eCall. 
 

- Numer alarmowy wysłał automatyczne zgłoszenie o treści „Jedna osoba potrzebuje pomocy”. Wysłał także położenie geograficzne pojazdu. Na miejscu policjanci drogówki zauważyli mercedesa znajdującego się poza pasem drogowym. Jak się okazało, mieszkaniec Warszawy na łuku stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Już w pierwszej chwili rozmowy mundurowi wyczuli od 57-latka alkohol - informuje KMP Łomża. 

Reklama


Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

57-letni mieszkaniec Warszawy stanie przed sądem. Grozi mu do 2. lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości