Reklama

Studenci ostatki mają za sobą [FOTO]

04/03/2014 16:55

Syntheticsax, Tom Forester i DJ Goses przez całą noc nakręcali imprezę ostatkową w Yam Caffe. Organizujący ją studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości ostatki połączyli z hucznym powitaniem kolejnego semestru nauki w murach uczelni. Warto było się tam bawić!

Rezerwacje stolików w Yam Caffe rozeszły się w mgnieniu oka i większości żaków pozostała zabawa na parkiecie i wypoczynek na kanapie udostępnionej przez zapobiegliwszych znajomych. To jednak nie przeszkodziło studentom bawić się przez całą noc.

Największą atrakcją okazał się występ klubowego saksofonisty z Moskwy Mikhaila Morozova, znanego jako Syntheticsax. Dzięki powszechności kanału YouTube, Morozova zna cały świat- od Paryża po Bangkok, a łomżyniacy mieli okazję poczuć energię płynącą z jego bitów.

Reklama

Imprezę wzbogacił deszcze confetti i ultramodne, ekspresyjnie widowisko wystrzelenia gazu CO2, powodującego efekt zmrożonego powietrza, odczuwalny na własnej skórze.

Poniedziałkowa impreza dla studentów PWSIiP była wyjątkowo hucznym zakończeniem karnawału i jednoczesnym wejściem w nowy semestr zdobywania wiedzy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości