Reklama

Studenci WSA bawili się na balu dyplomowym [VIDEO i FOTO]

10/02/2020 08:00

Studenci Wyższej Szkoły Agrobiznesu niedługo będą musieli wziąć się do roboty. Aby opuścić mury uczelni z dyplomami, trzeba napisać i obronić prace. To stresujący okres życia, więc studenci WSA uznali, że warto chociaż na chwilę się od tego oderwać. Karnawał to w końcu idealny moment na zorganizowanie balu dyplomowego. Z zaproszenia na bal skorzystaliśmy również i my!

Na zorganizowany przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Agrobiznesu bal zaproszeni zostali przedstawiciele uczelni, aby wspólnie bawić się z przyszłymi absolwentami. Rektor WSA prof. Roman Engler ufundował też wspaniały i przepyszny tort.

Okres studiów to czas wytężonej nauki i nawiązywania nowych znajomości, który na pewno będzie dobrze wspominany przez przyszłych absolwentów. Sobotni bal był jedną z ostatnich takich okazji do wspólnej zabawy. Teraz trzeba kończyć pisanie prac dyplomowych i szykować się do ich obrony.

Reklama

Z zaproszenia na bal skorzystaliśmy również i my. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji VIDEO i FOTO.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości