Reklama

Studenci zmierzyli się w turnieju FIFA. Wirtualnie. [FOTO i VIDEO]

07/03/2014 12:00

Turniej piłki nożnej, nawet tej rozgrywanej wirtualnie, potrafi skutecznie podgrzać męskie emocje. Kilkudziesięciu graczy stanęło wczoraj przy konsolach Xbox do rywalizacji o miano króla strzelców w FIFA 14.

Do rywalizacji w kolejnej edycji turnieju iGames, zorganizowanego przez Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości stanęło kilkudziesięciu studentów, zmieniających się przy kilku stanowiskach wyposażonych w konsole Xbox.

Piłkarski cykl kanadyjskiego studia EA Sports budził spore emocje- najlepsi mogli kierować całą reprezentacją, wcielić się w rolę menadżera i kupować zawodników w okienku transferowym.

W nagrodę, na uczestników turnieju studenckiego czekały drobne gadżety z logo ŁKS 1926. To właśnie w przerwie rozgrywek, w siedzibie PWSIiP zaprezentowany został nowy skład łomżyńskiej drużyny (pisaliśmy o tym tu: http://www.mylomza.pl/home/sport/item/6271-%C5%82ks-zaprezentowa%C5%82-si%C4%99-kibicom.html).

Reklama

Turniej iGames w PWSIiP ma już kilkuletnią tradycję. Zapaleni gracze mieli już np. okazję sprawdzić swoje umiejętności w grze Counter Strike.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości