Reklama

Studia dofinansuje Unia

14/01/2011 07:39

W sumie 80 osób będzie mogło podjąć prawie bezpłatne studia podyplomowe w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiebiorczości w Łomży. W lutym rusza już pierwszy nabór na kierunek menedżerski i Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością w przedsiębiorstwie rolno-spożywczym. Na każdy z nich uczelnia przyjmie po 20 osób.

Studia podyplomowe to część projektu "Studia podyplomowe na rzecz rozwoju kadr nowej gospodarki", który łomżyńska uczelnia realizuje razem z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. prezydenta S. Wojciechowskiego w Kaliszu. Jest to projekt unijny, dzięki czemu 80 proc. kosztów kształcenie na studiach podyplomowych pokryją środki z EFS.

- Oznacza to, że student, za cały cykl nauki, będzie musiał zapłacić jedynie ok. tysiąca złotych- informuje PWSIiP w Łomży.

Pierwszy nabór chętnych (po 20 na każdy kierunek) rusza w lutym, kolejny- w kwietniu. Studia będą trwały dwa semestry. Będą obywały się w systemie weekendowym. Chętni na studia będą rekrutowani na podstawie kolejności zgłoszeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama