Od życzeń dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 Bogumiły Olbryś i wicemarszałka Województwa Podlaskiego Marka Olbrysia rozpoczął się bal studniówkowy w łomżyńskiej Wecie. W zamienionej na salę balową sali gimnastycznej tej znanej w regionie szkoły bawiło się ponad 100 osób.
Bal rozpoczął się o godzinie 18.00, a nieco wcześniej uczniowie witali się przy wejściu głównym do szkoły ze swoimi wychowawcami: IV c z Katarzyną Chojnowską, IV d z Eweliną Karpińską - Siwek, IV e z Aneta Trzeciak - Kowalczyk, IV f – z Małgorzatą Zarembą, IV g z Joanną Włostowska, IV h z Justyną Zaczek i Bogusław Antonim Zarembą, IV i z Dorotą Karczewską.