W dniach 26-27.05.2022 odbyły się w Siedlcach Mistrzostwa Polski federacji XPC w trójboju siłowym.
Trzecie miejsce i brązowy medal w czwartek zdobyła Paula Kuczyńska w kategorii wagowej do 75 kg z wynikami:
130 kg w przysiadzie, 57.5 kg w wyciskaniu leżąc i 145 kg w martwym ciągu.
Również trzecie miejsce i brązowy medal w piątek zdobył Damian Olender w kategorii wagowej do 110 kg z wynikami:
285 kg w przysiadzie, 170 kg w wyciskaniu leżąc i 265 kg w martwym ciągu.
Paula i Damian trenują w studio treningowym Olender znajdującym się na ul. Mickiewicza 4 w Łomży.
Źródło: nadesłane