Reklama

Sukces łomżyńskich trójboistów [FOTO]

31/05/2022 09:04

W dniach 26-27.05.2022 odbyły się w Siedlcach Mistrzostwa Polski federacji XPC w trójboju siłowym. 

Trzecie miejsce i brązowy medal w czwartek zdobyła Paula Kuczyńska w kategorii wagowej do 75 kg z wynikami:

130 kg w przysiadzie, 57.5 kg w wyciskaniu leżąc i 145 kg w martwym ciągu. 

Również trzecie miejsce i brązowy medal w piątek zdobył Damian Olender w kategorii wagowej do 110 kg z wynikami: 

285 kg w przysiadzie, 170 kg w wyciskaniu leżąc i 265 kg w martwym ciągu. 

Paula i Damian trenują w studio treningowym Olender znajdującym się na ul. Mickiewicza 4 w Łomży.

 

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości