W minioną niedzielę, 24 maja pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego AKAT wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Bemowskie Dni Taneczne” w Warszawie. Wyjazd okazał się niezwykle owocny, bo młodzi tancerze AKAT-u w ogromnej większość zajęli miejsca na podium.
Podopieczni Magdaleny i Jacka Baczewskich z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas sobotniego, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego „Bemowskie Dni Taneczne” w Warszawie. Pary taneczne łomżyńskiego AKAT-u "wytańczyły" mnóstwo miejsc na podium:
Kategoria 8-9 G
1. III miejsce Oliwier Wronowski, Nikola Dołęga
2. III miejsce Bartosz Korwek, Wiktora Mańko
Kategoria 10-11 G
1. II miejsce Oskar Żebrowski, Natalia Puławska
2. II miejsce Mieczkowski Maciej, Polkowska Maja
Kategoria 10-11 F
1. III miejsce Kacper Święcki, Anna Dębek
Kategoria 12-13 F
1. II miejsce Hubert Kozłowski, Agata Domańska
2. III miejsce Maksymilian Ramatowski, Julia Olender
Kategoria 12-13 E
1. I miejsce Michał Chrzanowski, Magdalena Łukaszewska
2. III miejsce Krzysztof Kodzis, Aleksandra Czerwińska
Kategoria 14-15 E
1. I miejsce Adam Dąbkowski, Wiktoria Śledziewska
2. IV miejsce Rafał Plona, Linda Filipkowska
Kategoria 12-13 D
1. I miejsce w t. standardowych i III w t. latynoamerykańskich – Radosław Walczyk, Zuzanna Święcka
Kategoria 14-15 C
1. III miejsce w t. standardowych – Adam Góralski, Julia Dębek
Kategoria powyżej 15 C
1. I miejsce w t. latynoamerykańskich – Jakub Małachowski, Kinga Wiśniewska
2. II miejsce w t. standardowych i IV w t. latynoamerykańskich – Wiktor Możarowski, Julia Borawska
Kategoria powyżej 15 B
1. III miejsce w t. latynoamerykańskich i IV w t. standardowych – Dawid Zaniewski, Karolina Grala
Kategoria powyżej 15 A
1. V miejsce w t. latynoamerykańskich – Piotr Łuba, Paulina Łażewska