Reklama

Super debiut Weroniki. Pietruszka: W Łomży? Przeprowadziłam się. Tu trenuje i startuje mój chłopak

14/03/2024 21:36

Znakomity występ podczas 10. Mistrzostw Polski MMA Polska zaliczyła Weronika Pietruszka. Zawodniczka Fight Club Łomża MMA, BJJ wywalczyła złoty medal.

23-latek sięgnęła po złoto w kat. 57 kg w grupie seniorek. Dla zawodniczki to pierwszy sukces w barwach klubu Damiana Zorczykowskiego. Do tej pory Weronika reprezentowała barwy Dzikiego Wschodu Biała Podlaska. Była szkolona przez Łukasza Grochowskiego.

Pietruszka pochodzi z Białej Podlaskiej. jej przygoda z MMA rozpoczęła się w 2016 roku. Mając 15 lat zapisała się na treningi grupy kobiecej. - Szybko poczułam, że chcę startować w zawodach, bić się, więc po jakimś czasie przeszłam do zaawansowanej grupy. Szkoleniowcem był Łukasz Grochowski - odpowiada.

Reklama

Jak znalazła się w Łomży? To zasługa jej chłopaka, który trenuje i startuje w klubie z Łomży. - Przeprowadziłam się i trenuję pod okiem Damiana Zorczykowskiego. - Za mną udany debiut. Jestem z siebie zadowolona. Wygrałam. To moje trzecie złoto na zawodach MMA Polska. Dałam dobrą walkę. Wiele osób określiło ją jako emocjonującą. Dzięki niej wiem też, co poprawić, żeby wszystko jeszcze lepiej grało - dodaje.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości