Reklama

Święta będą ciepłe, ale mokre

16/04/2014 05:47

Już od jutra, zdaniem meteorologów, ma nastąpić wyraźna poprawa pogody, która objawi się przede wszystkim wzrostem temperatury powietrza. Ma ona osiągnąć nawet 15 stopni Celsjusza przy prawie bezchmurnym niebie. Za to od jutra przez całe święta przekraczać ma 20 stopni, przy czym niemal każdego dnia (oprócz soboty) możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu.

Dzisiaj będzie jeszcze trochę deszczu, ale ma być cieplej niż wczoraj. Prawdziwy przełom czeka nas jutro, kiedy to możemy spodziewać się pięknego, słonecznego dnia. W ciągu kolejnej doby temperatura wzrośnie do 21 stopni. Pojawi się jednak trochę chmur i odrobinę pokropi. Pogodowe apogeum spodziewane jest natomiast w sobotę. Ma być ciepło (23 stopnie) i słonecznie. Od czasu do czasu może jednak nieco mocniej powiać (wiatr w porywach do 50 km/h).

W wielkanocną niedzielę temperatura utrzyma się na zbliżonym poziomie (21 stopni), jednak zapowiadane są przelotne opady deszczu. Niemal identyczny ma być lany poniedziałek i poświąteczny wtorek z tym, że w tych dniach mogą wystąpić pierwsze w tym roku burze. Według prognozy długoterminowej, zbliżona aura utrzyma się do końca kwietnia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości