Reklama

Świetny początek łomżanek!

Podopieczne Marcina Piotrowskiego rozpoczęły zmagania w Ogólnopolskim Turnieju Dziewcząt w Bydgoszczy.

Koszykarki UKS-u 4 Łomża w pierwszym starciu wygrały 80:10 z MUKS-em Supravis II Bydgoszcz. - To był dobry sprawdzian na początek rywalizacji. Każda zawodniczka miała możliwość wystąpienia w spotkaniu. Przećwiczyliśmy ustawienie zagrywek oraz obronę - mówi szkoleniowiec.

O godz. 20:00 kolejne starcia. Tym razem łomżanki zagrają z UKS-em Kusy Łomianki. - Przed nami mecz z dużo bardziej wymagającym rywalem. Warto pamiętać, że gramy z rywalkami z rocznika 2013. Moje podopieczne są o rok młodsze - dodaje.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości