Kilkaset par z całej Polski rywalizowało w miniony weekend na terenie hali sportowej w Piątnicy. Taneczna impreza trwała dwa dni.
W tym czasie odbyły się dwie ważne imprezy: XVIII Dziecięca Gala Taneczna o Puchar Wójta Gminy Piątnica oraz Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS – Młodzież/Dorośli o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
- Jest to pierwsze grand prix w historii Łomży, staraliśmy się o nie ponad 5 lat. Oczywiście musieliśmy mieć dobre rekomendacje z poprzednich turniejów, żeby je otrzymać, no i nareszcie nam się udało –mówi Magdalena Pardo-Baczewska z Klubu Tańca Towarzyskiego „Akat”
Reklama
Piątnicę odwiedziły najlepsze pary dorosłe i młodzieżowe z całego kraju, które chcą rywalizować podczas mistrzostw Polski. Imprezę prowadziła Iwona Pavlovic.
Więcej w naszym materiale VIDEO