Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy w tegorocznych wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali swój głos na moją osobę. Przede wszystkim chcę podziękować za tak dużą mobilizację i wysoką frekwencję przy urnach wyborczych.
Jako wieloletni działacz Prawa i Sprawiedliwości pragnę gorąco i serdecznie podziękować za wsparcie, jakie uzyskałem ze strony Państwa. Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz naszego miasta i Ziemi Łomżyńskiej.
Wyrażamy wdzięczność za każdy oddany głos. Życzliwość i zaufanie, jakim zostałem obdarzony, jest dla mnie wyzwaniem do szczególnie rzetelnego sprawowania mandatu radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego. Uczynię wszystko, by spełnić oczekiwania Państwa związane z rozwojem naszej małej ojczyzny.
Z wyrazami szacunku
Marek Olbryś