Reklama

Szkoła z klasą, tradycjami i... pięknym położeniem. Gimnazjum w Piątnicy czeka na uczniów.

10/04/2014 14:28

Ten wybór może okazać się doskonały dla szóstoklasistów mieszkających w centrum Łomży, w Piątnicy, Marianowie i pobliskich miejscowościach oraz dla uczniów, którzy chcieliby odpocząć od miejskiego zgiełku. Publiczne Gimnazjum w Piątnicy- w nowym budynku, z pięknym usytuowaniem, czeka na uczniów, a na dobry początek zaprasza na zaplanowany na piątek dzień otwarty.

- Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Powodów jest co najmniej kilka- mówi Artur Wierzbowski, dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy. - Jesteśmy szkołą bezpieczną, dynamiczną, nowoczesną, ale z tradycjami- zapewnia.

Na terenie szkoły funkcjonuje Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Uczniowie mają też do dyspozycji w pełni wyposażoną halę sportową (porównać ją można jedynie do hali im. Olimpijczyków przy PG nr 8 w Łomży).

W szkole działają koła zainteresowań i szkolny chór, wydawana jest też gazetka Potyczki. Uczniowie sięgają po tytuły laureata konkursów przedmiotowych i zdobywają statuetki sportowe.

Reklama

Nie bez znaczenia jest piękne położenie szkoły- z widokiem na malowniczą Narew.

- Zanim jednak szóstoklasiści i ich rodzice podejmą decyzję o złożeniu dokumentów do naszej szkoły, zapraszamy, by poznali nas bliżej- mówią nauczyciele.

Dzień otwarty w gimnazjum w Piątnicy wyznaczony został na piątek, 11. kwietnia. Szkołę będzie można odwiedzić od godz. 16.00 do 18.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości