W zespole z Łomży grał przez rok. Był czołową postacią ŁKS-u.
W rundzie wiosennej w zespole Marcina Płuski zabraknie Kamila Wengera. 33-latek przez ostatnie 12 miesięcy reprezentował biało-czerwone barwy.
Do ŁKS dołączył na początku stycznia 2024 roku. Z miejsca stał się podstawowym obrońcą. W pierwszej części sezonu zaliczył 16 meczów (1435 minut). Zdobył jedną bramkę. Dosyć szybko powierzono mu opaskę kapitańską.
W tym sezonie Wenger zagrał 17 spotkań (1530 minut). Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Powodzenia w dalszej karierze. Dziękujemy!
fot. Gosiewski Fotografia