Zwierzę wypadło z budynku i nadziało się na wypełniające furtkę ostro zakończone kątowniki. Na miejsce trzeba było wezwać straż pożarną.
Do zdarzenia doszło dzisiaj na terenie jednego z budynków usługowych przy al. Piłsudskiego w Łomży. Z nieznanych nam przyczyn pies wypadł z tarasu bądź okna. Niestety, zwierzę nadziało sie na ostro zakończone stalowe kątowniki, stanowiące wypełnienie furtki.
Na miejsce trzeba było wezwać strażaków, którzy aby zdjąć zwierzę zmuszeni byli wyciąć część wypełnienia furtki. Pies został zabrany przez lekarza weterynarii. Nie wiemy, czy udało się go uratować.