Reklama

Szpital w Łomży z dofinasowaniem Urzędu Marszałkowskiego

24/01/2025 07:41

Ponad półtora miliona złotych otrzyma Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży na wymianę infrastruktury informatycznej.

Na grudniowym posiedzeniu Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o dofinansowaniu Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Ponad półtora miliona złotych zostanie przeznaczone na wymianę infrastruktury informatycznej. 

- Udziela się Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży dotacji celowej z budżetu Województwa Podlaskiego w wysokości 1 502 777,79 zł (słownie: jeden milion pięćset dwa tysiące siedemset siedemdziesiąt siedem złotych 79/100) z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Wymiana infrastruktury informatycznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży”- czytamy w komunikacie zarządu.

Reklama

 Środki finansowe na inwestycje zabezpieczone zostały w budżecie Województwa Podlaskiego na rok 2024.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości