Ponad półtora miliona złotych otrzyma Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży na wymianę infrastruktury informatycznej.
Na grudniowym posiedzeniu Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o dofinansowaniu Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Ponad półtora miliona złotych zostanie przeznaczone na wymianę infrastruktury informatycznej.
- Udziela się Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży dotacji celowej z budżetu Województwa Podlaskiego w wysokości 1 502 777,79 zł (słownie: jeden milion pięćset dwa tysiące siedemset siedemdziesiąt siedem złotych 79/100) z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Wymiana infrastruktury informatycznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży”- czytamy w komunikacie zarządu.
Reklama
Środki finansowe na inwestycje zabezpieczone zostały w budżecie Województwa Podlaskiego na rok 2024.