Czwarte miejsce drużynowo i jeszcze wyższe pozycje w klasyfikacjach indywidualnych- młodzi łomżyniacy odnieśli spory sukces podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Sztangiści z Łomży kilkukrotnie stawali na najwyższym miejscu podium.
Reprezentanci Bursy Szkolnej nr 2, wchodzący w skład łomżyńskiej drużyny, w swoich kategoriach nie mieli sobie równych- zdobyli wszystkie miejsca na podium.
Pierwsze miejsce w kategorii wagowej 56 kg wywalczył 17-letni Krzysztof Pruszyński, podnosząc 60 kilogramów. W tej samej kategorii wiekowej Dariusz Wybraniak (startujący w kategorii wagowej 67,5 kg) zajął drugie miejsce z wynikiem 82,5 kg. Trzecie miejsce wywalczył ważący 75 kilogramów 19-letni Tomasz Malczyk, który wycisnął 105 kg.
- Dobrą formę zaprezentowali też zawodnicy z siłowni Zibi. Adrian Lipiński zajął pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kategorii wagowej 67,5 kg z wynikiem 150 kg, ten sam zawodnik w kategorii open juniorów do lat 23 zajął trzecie miejsce. Marcin Zabielski startujący w kategorii wagowej 67,5 kg w grupie seniorów, z wynikiem 142,5 kg zajął drugie miejsce- wylicza Zbigniew Turowski, trener i opiekun łomżyńskich zawodników.
Na pierwszym miejscu stanął także Paweł Woliński, uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży. Zawodnik startujący w grupie młodzików do lat 19 w kategorii wagowej 75 kg, podniósł 112,5 kg. W kategorii open młodzików, uczeń Mechaniaka zajął trzecie miejsce.