Cztery pojazdy zostały wystawione na sprzedaż przez Naczelnika Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. Niestety, nie wszyscy mogą je kupić.
W listopadzie od Naczelnika Podlaskiego UC-S można odkupić takie pojazdy jak:
Samochodów nie można jednak zarejestrować lub zbyć w celu użytkowania jako pojazd. Mogą je nabyć wyłącznie podmioty prowadzące stacje demontażu pojazdów.
Z ogłoszenia wynika, że samochody znajdują się na parkingu jednego z przedsiębiorstw w miejscowości Koplany Kolonia (pow. białostocki). Można je obejrzeć w dniach 18 i 19.11.2020 . Sprzedaż odbędzie się 24.11. Szczegóły dostępne są na stronie Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.
fot. KAS