Dwa mercedesy S 500, BMW X5, Audi Q7 czy Volkswagen Phaeton - takie pojazdy sprzedaje Naczelnik Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku.
Wystawione w ramach przetargu pojazdy przechowywane są na parkingu suwalskiej delegatury Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. Aby stać się posiadaczem np. Mercedesa S 500 z 2007 roku, wystarczy zaproponować więcej niż 18525 złotych. Trzeba mieć też odrobinę szczęścia, bo zawsze może znaleźć się ktoś, kto złoży lepszą ofertę.

Co ważne, Naczelnik Podlaskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białymstoku nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wad ukrytych oraz stanu technicznego zbywanych pojazdów. Proponowana cena zakupu nie może być niższa niż 3/4 kwoty oszacowania. Wśród warunków przystąpienia do przetargu należy wyliczyć: wpłatę wadium, złożenie oferty do godz. 10.10 dnia 24.07.2019 r. oraz obecność oferenta przy otwieraniu ofert lub właściwie umocowanego pełnomocnika.
Więcej informacji znajduje sie oczywiście nas tronie białostockiej Izby Administracji Skarbowej. Osoby zainteresowane takimi pojazdami znajdą tam wszelkie szczegóły.
Źródło: IAS Białystok