Fundacja Aktywizacja wraz ze Starostwem Powiatowym w Łomży, Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży zaprasza do udziału w Targach Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością. Ideą przewodnią Targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością.
Dla pracodawców jest to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.
Szukającym pracy Targi umożliwiają uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, a także o możliwościach odbycia staży i praktyk.
Do udziału w wydarzeniu zostaną zaproszeni przedstawiciele firm, instytucji państwowych, Biur Karier Szkot Wyższych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów związanych ze środowiskiem osób niepełnosprawnych z powiatu łomżyńskiego.
Dzięki Targom Pracy można będzie nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą z powiatu łomżyńskiego, zapoznać się z warunkami pracy oraz poznać strategię, plany rozwoju oraz politykę personalną. Organizatorzy gwarantują obecność firm z różnych branż, dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie dla siebie interesującą ofertę pracy.
Udział w Targach jest bezpłatny, a odbędą się one 27 marca 2014 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska 1/27. Początek o godzinie 10.00. Planowane zakończenie około godz. 12.00