37 800 000 zł otrzyma Miasto Łomża na rozbudowę nadnarwiańskich bulwarów. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki pierwszej edycji Programu Inwestycji Strategicznych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.
Na liście dofinansowanych zadań znalazło się ponad 180 z województwa podlaskiego, w tym Łomży i regionu.
Pierwsza edycja pilotażowego naboru wniosków trwała do 15 sierpnia 2021 roku. W czasie naboru samorządy czy związki JST mogły zgłosić maksymalnie trzy wnioski o dofinansowanie, w tym:
Dofinansowanie z Programu Inwestycji Strategicznych będzie wypłacane: