Magdalena Narożna wystąpiła po raz pierwszy ze swoją córką Gabrysią w telewizji. Podczas wizyty w programie „halo tu polsat” artystka zdradziła również, że będzie uczestniczką nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Rozmowę z Narożnymi zakończył ich wspólny występ!
W miniony weekend poranny magazyn telewizyjny „halo tu polsat” gościł u siebie niezwykły duet - Magdalenę Narożną wraz z córką Gabrysią. Tej pierwszej nie musimy chyba nikomu przedstawiać, gdyż już od wielu lat podbija muzyczną scenę, prezentując swoją charyzmę i wokalne umiejętności.
Już niebawem gwiazda polskiej sceny disco-polo ukaże się jednak w zupełnie innym wydaniu. Wystąpi ona w najnowszej edycji programu ,,Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami’’, którego będzie uczestniczką.
Pomysł padł dużo wcześniej, ale moja praca zawodowa nie pozwalała mi na to. Teraz mój menadżer mógł dopasować nasze życie koncertowe do tego, żebym mogła poświęcić się, trenować i wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Cieszę się ogromnie, bo lubię wyzwania i na pewno będzie to dla mnie niesamowita przygoda, ponieważ ja nigdy w życiu nie tańczyłam… moja córka na pewno będzie mi kibicowała, żebym nie złamała nogi ani nie skrzywdziła partnera - wyznała Narożna w programie „halo tu polsat”.
Reklama
Artystka jak na razie przygotowuje się do tego wyzwania mentalnie. Nie zna jeszcze, póki co swojego tanecznego partnera i przyznaje, że jest to dla niej jedna wielka niewiadoma. Ze śmiechem mówi o tym, że nie wie, dlaczego się zgodziła, gdyż z tańcem nigdy nie miała nic wspólnego. Narożna jednak nie może się doczekać nowego wyzwania i zaprasza swoich fanów do oglądania programu.
Co również bardzo ciekawe, podczas telewizyjnego debiutu matki i córki została poruszona kwestia muzycznych planów Gabrysi Narożnej. Dziewczyna, mimo swojego młodego wieku już wykazuje się dużym talentem oraz deklaruje chęć podążania śladami matki.
To nowość, bo ostatnio mówiła, że nigdy w życiu. Ja tylko słyszę, jak ona śpiewa pod prysznicem, bo ona jest takim wstydziochem trochę. Myślę, że jest o wiele lepsza ode mnie - mówi Magdalena Narożna, podkreślając równocześnie, iż Gabrysia ma jeszcze dużo czasu na odnalezienie swojej drogi.
Zwieńczeniem pierwszego wspólnego pojawienia się matki i córki w telewizji był ich wspólny występ muzyczny. Podczas niego Narożne zaprezentowały jeden z większych hitów disco-polowej artystki pt. Czułe Słowa (My Oh My).